Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polska zremisowała ze Szkocją

Ciężką przeprawę mieli polscy piłkarze w dzisiejszym meczu ze Szkocją w eliminacjach Euro 2016. Po dramatycznym meczu "Biało-czerwoni" wywalczyli remis 2-2.

Już w dwunastej minucie Krzysztof Mączyński płaskim strzałem od słupka zza pola karnego dał Polakom prowadzenie. Chwilę później Szkoci odpowiedzieli golem Shauna Maloneya po serii błędów "Biało-czerwonych".

Dwanaście minut po przerwie defensywa Orłów znów się nie popisała i goście wyszli na prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował James Morrison, a Steven Naismith strzelił bramkę. W 77. minucie Arkadiusz Milik fenomenalnym strzałem zakończył znakomitą akcję Orłów.

Polska drużyna straciła pierwsze punkty w kwalifikacjach Euro 2016, remisując ze Szkocją 2-2.

Źródło:interia.pl